Listopad 2011

STAR WEEK!!! <3

15. listopadu 2011 v 2:39 | Sharellia |  Sharellia's hood
Ahojky holčiny!!!

Vymyslela jsem si takový (drastičtější :D ) hubnoucí program. Nazvala jsem ho '' STAR WEEK'' (popřípadě Star double-week, pokud jsou dva star weeky rovnou za sebou).

A jak jsem přišla na tento krycí název? Week jak jistě víte znamená anglicky týden a star (anglicky hvězda) je zkratka od starving, čili hladovění :-)

Dnes mám za sebou první den Star weeku a připadám si svěží a plná energie. Budu podávat další zprávy, jak se mi daří. Den po dni.

A teď konečně o co se jedná. Já jsem si nastavila pravidla pro svůj Star week takto:


STAR (double) WEEK RULES!!!

1. Sport: Sportovní aktivita je zvýšená na maximum
2. Jídlo: snídaně-nic, svačina-nic, oběd-nic, večeře-nic (pokud jsem přinucena večeřet, sním toho jenom tak aby se neřeklo a pak se bude zvracet, po zvracení následuje 'odměno-trest'=500 sed-lehů navíc)
3. Pití: Alespoň 4 litry vody denně, další povolené pití= voda s pepřem, coca-cola light, černé kafe (bez cukru, mléka, čehokoli)

-------------------------------

Po každém STAR WEEKU (nebo double-weeku) nastává tzv. AKLIMATIZAČNÍ OBDOBÍ to trvá nejméně dva týdny

1. Sport: Pořád zvýšená aktivita
2. Jídlo: Maximálně 2x-3x denně, miniaturní porce, dietní jídlo s nízkým obsahem kcal (1 den nesmí překročit 800 kcal)
3. Pití: Nejméně tři litry vody/den, další povolené nápoje= voda s pepřem, bílý čaj, mátový čaj, voda s čerstvým vymačkaným citrónem, coca-cola light, černá káva, džus (výměnou za jedno jídlo)

-------------------------------

1. Star week= týden 14-21. Listopadu
2. Star week= ?
Star double- week= 16.-28. LednaDRŽTE MI PALCE! :-)

Úspěchy?

8. listopadu 2011 v 22:59 | Sharellia |  Společné hubnutí
Ahojky holčiny!!!!


Chtěla jsem se vás jenom zeptat, jak se vám daří hubnout?

Snad je vše v pořádku. Držím všem moc moc palce!!! Líbající

Shar

P.S.: Takhle vypadaly dokonale. Nicole Richie a Lindsay Lohan

Rozcestníku, rozcestníku... Jak na tebe?

2. listopadu 2011 v 23:55 | Sharellia |  Společné hubnutí
Tak bych sem ráda dala rozestník, aby každá z nás- SPOLEČNĚ HUBNOUCÍCH- měla vlastní "profil", kde by bylo: 1) její úvodní představení 2) aktuální infa jak jí hubnutí pěkně jde 3) stránka na všechny komentáře pro danou slečnu, něco jako chat formou komentářů... Ale za boha nemůžu přijít na to, jak ty hloupé rozcestníky udělat! :-( Proč je moje počítačové umění rovno nule? Je to peklo... :-/ Takže... Kdyby se náhodou NAŠLA NĚJAKÁ DOBRÁ DUŠIČKA, KTERÁ BY MI UDĚLALA ROZCESTNÍKY, BYLA BYCH JÍ NESMÍRNĚ VDĚČNÁ!

Ajajajaj! :-(

1. listopadu 2011 v 2:59 | Sharellia |  Sharellia's hood
Tak přemýšlím, jak se tohle stalo... Nechápu... Ale vlastně chápu a moc dobře. A o čem tady žvaním? Mám problém. Zase... Ten problém se jmenuje zvracení. Tak jsem si na to navykla, že se mi zvedá žaludek po každém jídle a to jsem to začala praktikovat teprve před cca 14ti dnama... Sakra... Sharell